AKCIÓ Fali polc SHELVIX 55 cm bézs II. osztály
Termék részletes leírása
Anyag
- MDF
Szín
- Természetes
Méretek
- Szélesség: 55 cm
- Mélység: 25 cm
- Magasság: 55 cm
- Súly: 3 kg
- Teherbírás: 0,5 kg (rekesz)
- Csomag méret: 4,5 x 21,5 x 56 cm
Kialakítás
- Modern és funkcionális térkihasználás
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Használja ki otthona minden zugát
A polc nagyszerű megoldás a tér hatékony kihasználására ott, ahol minden centiméter számít. Vertikális kialakításával és modern megjelenésével szinte bármilyen enteriőrbe illik. Ideálisan szolgál dekorációk, könyvek vagy virágok kiállítására, és segít otthonát áttekinthetővé és stílusossá tenni. Kitűnő választás a nappaliba, hálószobába vagy előszobába – egyszerűen olyan helyekre, ahol funkcionalitást és ízléses elemeket szeretne hozzáadni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér, Fekete, Bézs |
| ? Felület: | Matt |
| ? Mélység: | 20 cm, 16-30 cm |
| ? Magasság: | 55 cm |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 55 cm, 100 cm-ig |
| Elhelyezés típusa: | Fali polcok |
| Forma: | Atipikus |
| Készletek: | Darabos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
