Jersey lepedő EXCLUSIVE világos mentolzöld 90 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Gramázs: 170 g/m²
Szín
- Világos mentás
Méretek
- Méret: 90 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és erős anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik, és szilárdan tart
- Vasalásmentes
- A gumis lepedő teljes kerületén gumival szegélyezett
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente egyszer, maximum 14 naponta
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten szárítsa
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 90 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lepedők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Mentol |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,5 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
