Törölköző WORKER 50x100 cm, kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut teherviselő szövésben
Szín
- Kék
Méret
- 50 x 100 cm
Kialakítás
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal
- Mosás max. 30 °C-on
- Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten
- Vasalás 200 °C-ig
- Ne mossa cipzáras és fémkampós ruhákkal
- A hosszabb tartósság, puhaság és nedvszívó képesség megőrzése érdekében nem ajánlott öblítőt használni
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Legolcsóbb kézi törölköző |
|---|---|
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Hosszúság: | 100 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 50 cm |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
