Orvosi kéztörlő MEDI 50 x 100 cm, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut köperkötésben
- Súly: 220 g/m2
Szín
- Fehér
Méret
- 50 x 100 cm
- Súly: 125 g
Kialakítás
- Akasztóval
- Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvány
- Mosás max. 90 °C-on
- Szárítás szárítógépben közepes hőmérsékleten
- Ne mossa cipzáras és fém kampós ruhákkal
- A hosszan tartó puhaság, lágyság és nedvszívó képesség érdekében az öblítő használata nem ajánlott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Törölközők és fürdőlepedők |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8594157750588 |
| ? Méret: | 50 x 100 cm |
| ? Grammsúly: | 220 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 90 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,125 kg |
| Akasztófül: | Igen |
| Minta: | Minta nélkül |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
