CARLO SURI bézs szőnyeg 80x150 cm
Kapcsolódó termékek
4 064 Ft
akár: –3 %
OXFORD fekete függöny 140x250 cm
Raktáron
(>10 db)
3 938 Ft-tól
Akció
1 683 Ft
–42 %
Konyharuhák LINEA 45x60 cm, 3 db-os készlet - több változatban
Raktáron
(>10 db)
961 Ft
Akció
5 084 Ft
–59 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 078 Ft
Akció
6 784 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 180x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 035 Ft
6 784 Ft
–30 %
Steppelt vízhatlan matracvédő 90 x 200 cm
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,5 csillag.
Raktáron
(>10 db)
4 726 Ft
7 805 Ft
–1 %
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
(>10 db)
7 700 Ft
Akció
5 084 Ft
–64 %
Jersey lepedő homokszínű 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 821 Ft
Akció
5 084 Ft
–60 %
Jersey lepedő világoskék 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 017 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Polipropilén
Mérete
- Hossza: 150 cm
- Szélesség: 80 cm
- Szálmagasság: 2,5 cm
- Szőnyeg mérete: 90 x 40 x 40 cm (HxSzxM)
Tulajdonságok
- Csak vegytisztítás
- Ne fehérítse
- Nem vasalható
- Ne szárítsa szárítógépben
- A szőnyeg elnyerte az OEKO-TEX tanúsítványt
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Lakástextil |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4053894887673 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Hosszúság: | 150 cm |
| Anyaga: | Polipropilén |
| Súly: | 2 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Forma: | Téglalap |
| Szálmagasság: | 2,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
