Fali dekoráció JUDAS MEDAL Ø 38 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Fa
Méretek
- Átmérő: 38 cm
- Vastagság: 2,5 cm
- Súly: 0,68 kg
Kialakítás:
- Elegáns fa dekoráció
- Akasztó szem a keret hátulján
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kiegészítők és dekorációk |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8720006197536 |
| ? Termék színe: | Krém, Rózsaszín |
| ? Átmérő: | 38 cm |
| ? Magasság: | 2,5 cm |
| ? Típus: | Falra szerelhető |
| Anyaga: | Fa |
| Súly: | 0,1 kg |
| Forma: | Kerek |
| Minta: | Virágok |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
