SILLA összecsukható fekete kerti szék készlet, 2 db
Kapcsolódó termékek
Akció
18 226 Ft
–45 %
Étkezőszék KATO műanyag, világosszürke
Raktáron
(>10 db)
9 905 Ft
1 569 Ft
–2 %
Összecsukható turista szék VENTO 38 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
1 523 Ft
11 078 Ft
–10 %
Kerek kerti asztal üveglappal ISLAND 60 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
9 860 Ft
36 266 Ft
–10 %
Kerti szék szett 4 db TAVERNO fekete
Raktáron
(5 db)
32 640 Ft
Újdonság
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Újdonság
35 486 Ft
–7 %
Kerti szett KATO SIRVON - 2 szék és kerek asztal, fekete/bézs
Raktáron
(>10 db)
32 966 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Alumínium konstrukció
- Szintetikus szövet
Szín
- Fekete
A szék méretei
- Hossza: 56 cm
- Szélesség: 70 cm
- Magasság: 106 cm
- Terhelhetőség: 150 kg
- 1 szék súlya: 3,3 kg
Kiegészítő paraméterek
- 8 pozícióban elhelyezhető
- Összecsukható a könnyű szállítás és tárolás érdekében
- Légáteresztő ülés a nagyobb kényelem érdekében
Javasoljuk, hogy esőben takarja le
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti bútor |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Hosszúság: | 56 cm |
| ? Magasság: | 106 cm |
| Anyaga: | Szövet, Alumínium |
| Szélesség: | 70 cm |
| Állítható: | Igen |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
