Jersey lepedő EXCLUSIVE sötétzöld 90 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Akció
4 739 Ft
–62 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 776 Ft
Akció
4 739 Ft
–60 %
Jersey lepedő világoskék 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
1 880 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
6 324 Ft
–42 %
Jersey világosszürke lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 629 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
4 739 Ft
–53 %
Mentol jersey lepedő 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 203 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
6 324 Ft
–42 %
Jersey bézs lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 629 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
6 324 Ft
–42 %
Jersey fekete lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 629 Ft
Kedvezménykupon -10% "BLACKWEEK"
Jersey sötétszürke lepedő EXCLUSIVE 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
3 629 Ft
Akció
6 324 Ft
–55 %
Jersey lepedő EXCLUSIVE szürkés bézs 90 x 200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 828 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Gramázs: 170 g/m²
Szín
- Zöld
Méretek
- Méret: 90 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és tartós anyag hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik és szorosan tart
- Nem vasalható
- Gumival beszegve a lepedő teljes kerületén
Gyakorlati tanácsok
- Az első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 90 x 200 cm
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők 90 x 200 cm |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Méret: | 90 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Egyszemélyes ágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
