Jersey gumis lepedő szürkésbézs 180 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 100% pamut
- Gramázs: 145 g/m²
Szín
- Szürkésbézs
Méretek
- Méret: 180 x 200 cm
Jellemzők
- Puha és erős anyag, hosszú élettartammal
- Magas rugalmasság, nem csúszik, stabilan tart
- Nem igényel vasalást
- Gumival körbeszegve az egész lepedőn
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 - 40 °C (gyártói címke alapján)
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 1x 14 naponta
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten javasolt szárítani
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 180 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Jersey lepedők 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke, Bézs |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 145 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Súly: | 0,3 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
