Gyermek poncsó LITTLE BUILDER kék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% mikroszál
Szín
- Kék
- Sárga
Méretek
- Szélesség: 60 cm
- Teljes hosszúság: 120 cm (kihajtott állapotban)
- Hosszúság kapucnival: 90 cm
- Hosszúság kapucni nélkül: 60 cm
Kialakítás
- Ajánlott 3-5 éves gyermekeknek
- Praktikus kapucni
- Patentgombos záródás
- Gyorsan száradó
- Antiallergén anyag
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az első mosáskor külön mosd ki
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek poncsók |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311487882 |
| ? Termék színe: | Sárga, Kék |
| ? Hosszúság: | 120 cm |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,6 kg, 0,4 kg |
| Szélesség: | 60 cm |
| Rögzítés: | Patentos |
| Gyerekeknek: | Gyermek |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Képpel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
