Gyerek pamut ágynemű MAGIC UNICORN fehér, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legnépszerűbb és legelterjedtebb anyag az ágyneműkhöz a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért alkalmas olyan személyeknek is, akik éjszaka jobban izzadnak. Hátránya lehet a gyűrődés, amely vasalási igényt von maga után. Az évek során bizonyított pamut természetes szál, amely a gyapotnövényből származik, és kíméletes a bőr egészére.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Fehér
- Sárga
- Zöld
Jellemzők
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 2 hetente egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni kell
Praktikus tanácsok
- Használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt.
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva mossa
- Használjon az anyaghoz és a színezéshez megfelelő mosószert
- Mosás után válasszon kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, ezzel megelőzheti az anyag károsodását és a színek kifakulását
A csomag tartalma a választott változattól függően
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ágynemű |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Képek, Gyermek, Állatok |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
