Fekete függőszék CALVARO állvánnyal, sötétszürke párna
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: 100% poliészter
- Műrattan
- Acélváz
Szín
- Fekete (szék + állvány)
- Sötétszürke (gránit)
A szék méretei
- Szélesség: 105 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 120 cm
Az állvány méretei
- Átmérő: 100 cm
- Magasság: 197 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
Párna méretei (±5 cm)
- Kicsi (fejtámla): 45 x 20 cm
- Nagy (ülőfelület és háttámla): 110 x 95 cm
Megjegyzés: Az itt megadott méretek kissé eltérhetnek a mérési módtól és a puha töltet rugalmasságától függően.
Kialakítás
- A csomag tartalma: szék, 2 db párna, függesztő rugó és állvány
- A szett 2 párnát tartalmaz (kis fej- és nagy ülőpárna)
- A párnák huzata eltávolítható
- Belső és külső használatra egyaránt alkalmas
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetések
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi.
- Mielőtt beleülne, győződjön meg arról, hogy a függesztés biztosan rögzített.
- A szék nem alkalmas hirtelen oldalirányú lengésekhez.
- Amennyiben állványt használ a szék felfüggesztésére, tegye azt sima és stabil alapra, ahol stabilan áll (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 éves kor alatti gyermekek a széket csak felnőtt felügyelete mellett használhatják!
Élvezze a nyugodt pillanatokat a saját kis nyugalmában. A függőszék nem csak ülőhely, hanem egy mód arra, hogy lelassítson és új energiával töltődjön fel. A finom hintázás segíti a test és lélek ellazulását, akár a kertben pihennek, akár bent, kedvenc könyvüket olvassák. A tartós anyagoknak és elegáns kialakításnak köszönhetően minden tér stílusos kiegészítője lesz – és az új kedvenc helye.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903843909613 |
| ? Termék színe: | Szürke, Fekete |
| ? Átmérő: | 100 cm |
| ? Magasság: | 197 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Súly: | 41,1 kg |
| Állvány: | Igen |
| Forma: | Tojás |
| Fotel anyaga: | Szövet, Műanyag rattan, Acél |
| Fotel magassága: | 120 cm |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 105 cm |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Párnázott |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
