Függőágy ZENVIO COMFORT 200x80 cm, piros + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nejlon
- Fa
Szín
- Piros, sárga, zöld, kék
- Csíkok
Méretek
- Hossz: 200 cm
- Szélesség: 80 cm
- Rögzítő kötelek hossza: kb. 35 cm
- Kötelek: 3 m
- Táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Tartós pamutszövetből készült függőágy
- Terpesztő rudak a kötelekhez a nagyobb kényelemért pihenés közben
- Tartalmaz egy tasakot a könnyű szállításhoz
- 2 rögzítő kötél tartozék
Élvezze megérdemelt pihenését a kényelmes függőággyal, amely segít kellemes relaxációs helyet kialakítani otthon és a szabadban egyaránt. Könnyű és praktikus kialakításának köszönhetően egyszerűen felakasztható a kertben, teraszon, erkélyen, vagy magával viheti egy kirándulásra a természetbe. A kellemes anyag és a stabil szerkezet kényelmet biztosít minden pihenés, könyvolvasás vagy lazítás során a friss levegőn. A függőágy ideális választás azoknak a pillanatoknak, amikor szeretne egy kis időre lassítani és élvezni a nyugalmat.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Piros |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Fa, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
