Függőágy ZENVIO COMFORT 200x80 cm, barna + ingyenes táska
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nylon
- Fa
Szín
- Barna, bézs, szürke
- Csíkok
Méretek
- Hosszúság: 200 cm
- Szélesség: 80 cm
- A rögzítő kötelek hossza: kb. 35 cm
- Rögzítő kötelek: 3 m
- A táska mérete: kb. 40 x 13 cm
Kialakítás
- Függeszthető hintaágy tartós pamut anyagból
- A szétfeszítő rudak magasabb komfortot biztosítanak pihenés közben
- Tartalmaz egy könnyen hordozható zsákot
- Két kötél köteggel együtt
Élvezze a megérdemelt pihenést a kényelmes hintaággyal, amely segít kellemes pihenőhelyet kialakítani otthon vagy a szabadban. Könnyű és praktikus kialakításának köszönhetően egyszerűen felakasztható a kertben, teraszon, erkélyen vagy magával viheti kirándulásra. A kellemes anyag és a stabil szerkezet kényelmet biztosít minden egyes pihenés, könyvolvasás vagy friss levegőn való lustálkodás alkalmával. A hintaágy ideális választás a nyugodt pillanatokhoz, amikor szeretne kicsit lelassítani és élvezni a csendet.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| ? Hosszúság: | 200 cm |
| Súly: | 1,5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Fa, Nejlon |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával, Csíkos |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
