Frottír gumis lepedő EXCLUSIVE kék 180 x 200 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Összetétel: 80% pamut | 20% poliészter
- Grammsúly: 170 g/m²
Szín
- Kék
Méretek
- Méret: 180 x 200 cm
Jellemzők
- Puha anyag, kellemes tapintású
- Magas rugalmasság, megtartja állandó formáját
- Vasalást nem igényel
- Az egész lepedő gumival van körbevarrva
Praktikus tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki a lepedőt
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30–40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta
- Szárítógépben alacsony hőmérsékleten ajánlott szárítani
Csomag tartalma
- 1 db lepedő 180 x 200 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Frottír lepedők 180 x 200 cm |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Grammsúly: | 170 g/m2 |
| ? Típus: | Franciaágyra |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 80% pamut | 20% poliészter |
| Súly: | 0,9 kg |
| Gumis: | Igen |
| Kialakítás: | gumis, Rugalmas |
| Optimális matrac magasság: | 20 cm-ig |
| Rugalmas: | igen |
| Szárítógépben szárítható: | igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
