Kültéri párna SELANORA 45x45 cm, mintás
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 023 Ft
–0 %
Díszpárna MICKEY MOUSE 40x40 cm - több színben
Raktáron
(1 db)
2 006 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna MILLY INDIGO 50x30 cm, mintás
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna ELAROSA 45x45 cm, krém színű
Raktáron
(>10 db)
2 446 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 044 Ft
–14 %
Kültéri párna FERGUS 50x30 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 614 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 874 Ft
–1 %
Utazó párna MICKEY MOUSE 30x30 cm, fehér
Raktáron
(>10 db)
2 829 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–40 %
Karácsonyi kék díszpárna 40 x 40 cm
Raktáron
(>10 db)
2 023 Ft
Akció
1 853 Ft
akár: –11 %
Utazós párnácska TRAVEL FRIENDS 33x25 cm plüss - több színben
Raktáron
(>10 db)
1 641 Ft-tól
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 384 Ft
–9 %
Kültéri párna MADISON GRAPHIC 50x50 cm, narancssárga
Raktáron
(>10 db)
3 070 Ft
Akció
3 214 Ft
–32 %
Dekorációs párna NEXIRO 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 167 Ft
Akció
3 214 Ft
–3 %
Dekoratív párna FLORIE 45x45 cm, világos rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
3 112 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
3 214 Ft
–12 %
Dekoratív párna RORY 45x45 cm, rózsaszín
Raktáron
(>10 db)
2 799 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna JUNGARO 45x45 cm, színes
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -15% "MAJUS15"
4 625 Ft
–10 %
2 db kültéri párna CALINO 45x45 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
4 149 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Mintás
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Hossz: 45 cm
Kialakítás
- Víz-, szennyeződés- és napfényálló
- Vízlepergető réteggel
- A párna mosható
- Kültéri és beltéri használatra egyaránt
- A párna cipzáras záródással van ellátva
- Ne fehérítse
- Ne szárítsa szárítógépben
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8714503962629 |
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Poliészter |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Súly: | 0,4 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri, Kültéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | Virágok |
| Vízhatlan: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
