Bársonyos díszpárna fenyőfa alakban MERRYLY, zöld
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
45 892 Ft-tól akár: –2 %
Gyerekágy MELA 80 x 160 cm, fenyő
Raktáron
(>10 db)
45 892 Ft-tól
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
7 141 Ft
–22 %
CAMPAG rattan képkeret
Raktáron
(>10 db)
5 526 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
BEAR HEAD gyermek juta szőnyeg 100 cm
Raktáron
(>10 db)
15 983 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
DINOSAURUS gyermek díszpárna 40 x 8 x 30 cm
Raktáron
(>10 db)
5 594 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–13 %
Dekoratív párna KITTY 45x45 cm, kék
Raktáron
(>10 db)
2 765 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, sötétszürke
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna EMPARO 50x50 cm, bordó
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kültéri párna CALINO 45x45 cm, fekete
Raktáron
(>10 db)
2 533 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–12 %
Kültéri párna BELANO 45x45 cm, krémszínű
Raktáron
(>10 db)
2 223 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kerek dekoratív párna MATS 40 cm, taupe
Raktáron
(>10 db)
3 214 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 163 Ft
–9 %
Kültéri párna MADISON ECO 50x50 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 876 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
3 214 Ft
–9 %
NANCY díszpárna 45x45 cm, barna
Raktáron
(>10 db)
2 909 Ft
Akció
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
2 533 Ft
–9 %
Kültéri párna TROPELIS 45x45 cm, bézs
Raktáron
(>10 db)
2 288 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Zöld
Méretek
- Szélesség: 35 cm
- Magasság: 45 cm
- Súly: 396 g
Kialakítás
- Eredeti forma
- Csak kézzel tisztítható
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Díszpárnák |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903678563806 |
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Magasság: | 45 cm |
| ? Típus: | Díszpárnák |
| Anyaga: | Poliészter |
| Súly: | 0,396 kg |
| Szélesség: | 35 cm |
| Rögzítés: | Záró nélkül |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Fa, Atipikus |
| Minta: | Sima |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
