Kék bárszék POZZA VELVET fekete lábakkal
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony anyag: Sötétkék
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 104 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülésszélesség: 43 cm
- Ülésmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,5 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámasszal és kényelmes üléssel
- Finom bársony huzat stílusos steppelésekkel
- Erős fém alappor bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekció bárszéke elegáns megjelenést kölcsönöz, amelyet finom bársony huzata, dekoratív függőleges steppelése és karcsú fém lábazata hangsúlyoz. Modern stílusa révén luxushangulatot sugall, ugyanakkor otthonos érzést is nyújt, és könnyedén válhat az enteriőr központi elemévé. Komfortosan formált ülése kényelmet biztosít a mindennapi tartózkodás során, legyen az konyhaszigetnél, otthoni bárnál vagy magasabb étkezőasztalnál. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista enteriőröket, stílust, könnyedséget és kellemes atmoszférát csempészve a közös pillanatokhoz és a mindennapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332073283 |
| ? Termék színe: | Kék |
| ? Mélység: | 35 cm |
| ? Magasság: | 104 cm |
| Súly: | 5,5 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 cm |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
