Bárszék POZZA VELVET arany lábakkal, krém színű
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Krém
- Fém: Arany
Méretek
- Szélesség: 43 cm
- Mélység: 49 cm
- Magasság: 102 cm
- Ülésmagasság: 76 cm
- Ülésszélesség: 43 cm
- Ülésmélység: 35 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 5,4 kg
Kialakítás
- Bárszék háttámlával és kényelmes üléssel
- Finom bársonyos huzat stílusos varrással
- Erős fémlábak porfestett bevonattal
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
POZZA
A POZZA kollekcióból származó bárszék elegáns megjelenésével hívja fel magára a figyelmet, melyet a finom bársonyos huzat, a dekoratív függőleges varrás és a karcsú fémlábak hangsúlyoznak. Modern stílusának köszönhetően luxus, ugyanakkor otthonos hatást kelt, és könnyen az enteriőr kiemelkedő elemévé válik. A kényelmesen formázott ülés kényelmet nyújt a mindennapi üléshez, legyen szó konyhai szigetről, otthoni bárról vagy magasabb étkezőasztalról. A POZZA szék remekül kiegészíti a modern, elegáns és minimalista beltéri kialakításokat, könnyedséget, stílust és kellemes légkört teremtve a közös pillanatokhoz és mindennapi ülésekhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bárszékek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332099184 |
| ? Termék színe: | Krém, Arany |
| ? Mélység: | 49 cm |
| ? Magasság: | 102 cm |
| Súly: | 5,4 kg |
| Szélesség: | 43 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 76 cm |
| Háttámla: | Háttámlával |
| Támla: | Lábakon |
| Ülésmélység: | 35 cm |
| Ülésszélesség: | 43 cm |
| Ülőrész alakja: | Szögletes |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
