Szürke étkezőszék BERA bársony
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Szürke
- Fém: Fa dekor
Méretek (+/- 1 cm)
- Szélesség: 54 cm
- Magasság: 88 cm
- Mélység: 60 cm
- Ülésmagasság: 49 cm
- Ülésszélesség: 54 cm
- Ülésmélység: 42 cm
- Súly: 4,5 kg
- Teherbírás: 110 kg
Kialakítás
- Modern kárpitozott étkezőszék
- Elegáns tűzés
- Szilárd fém talpak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Hozzon létre egy étkezősarkot, ahol az elegancia a mindennapi kényelemmel találkozik. A kárpitozott szék nemcsak praktikus ülőhely lesz, hanem egy markáns design elem is, amely felfrissíti az egész enteriőrt. Remekül illik modern és klasszikus asztalokhoz egyaránt, kényelmet kínál családi vacsorák és baráti összejövetelek során. Ajándékozza meg magát egy kellemes térrel, ahová szívesen tér vissza.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332096411 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 60 cm |
| ? Magasság: | 88 cm |
| Súly: | 4,5 kg |
| Szélesség: | 54 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 49 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
