IMOLA világosszürke bársony étkezőszék
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársonyszövet: Világosszürke
- Fém: Fekete
Méretek
- Szélesség: 48,5 cm
- Ülőke szélessége: 46 cm
- Mélység: 61 cm
- Ülőmélység: 46 cm
- Magasság: 93,5 cm
- Ülésmagasság: 49,5 cm
- Ülőke magassága: 7 cm
- Súly: 5,2 kg
- Teherbírás: 120 kg
A semleges színek kiváló alapot nyújtanak minden belső térhez. A semleges tónusok egy élénk színnel való keverésével tökéletesen könnyed tér jön létre. Inspirálódjon skandináv országokból, amelyek finom színeket ötvöznek természetes anyagokkal. A skandináv étkezők tele vannak fénnyel, friss fűszernövényekkel, emellett teljesen funkcionálisak és praktikusak. A Világosszürke bársony étkezőszék IMOLA az étkező díszévé válik. Egészítse ki a széket egy világos fa asztallal. Az étkezőben válassza a diszkrét kiegészítőket, amelyek hasznosak. Válasszon lenvászon függő kaspókat, amelyekbe örökzöld növényeket vagy fűszernövényeket helyez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bársony étkezőszék |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332072965 |
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 61 cm |
| ? Magasság: | 93,5 cm |
| Súly: | 5,2 kg |
| Szélesség: | 48,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Két szín |
| Ülésmagasság: | 49,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
