Kert félkör alakú asztal üveglappal ISLAND 70x40 cm, fekete
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Lap: Edzett üveg
- Fém: Fekete, porszórt
Rozměry +/- 0,5 cm
- Az asztallap szélessége: 70 cm
- A felsőrész mélysége: 40 cm
- Magasság: 68,5 cm
- Üveg vastagsága: 4 mm
- Súly: 4,8 kg
Kialakítás
- A csatlakozási varrat látható az asztal keretén
- Perfektül illik erkélyre, teraszra, verandára, pavilonra vagy bármely más helyre a kertben
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Asztalok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903332090143 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Mélység: | 40 cm |
| ? Magasság: | 68,5 cm |
| ? Típus: | Étkező |
| Súly: | 4,8 kg |
| Szélesség: | 70 cm |
| Kinyitható: | Szilárd |
| Kültéri használatra alkalmas: | Igen |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lap anyaga: | Edzett üveg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
