Gyorsan száradó XXL strand fürdőlepedő SERENA színes 150 x 210 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Grammsúly: 250 gsm
Méret
- 150 × 210 cm (tűrés ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puha anyag magas nedvszívó képességgel, amely gyorsan szárad
- Jellegzetes trópusi naplemente nyomtatás
- Elegáns és időtlen motívum
- Extra nagy méret a maximális kényelemért a strandon, nyugágyon és vízparti pihenéshez
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet legfeljebb 40 °C
- Nem fehéríthető, vegyileg nem tisztítható
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311489565 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 150 x 210 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
