Gyorsan száradó XXL strand <b>Fürdőlepedő</b> ANANARA színes 150 x 210 cm, 100% mikroszál
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% nedvszívó mikroszál
- Gramsúly: 250 gsm
Méret
- 150 × 210 cm (tolerancia ± 3 %)
Kialakítás és karbantartás
- Puhaság, magas nedvszívó képesség, amely gyorsan szárad
- Feltűnő friss ananász nyomtatás
- Elegáns és időtálló dizájn
- Extra nagy méret a maximális kényelemért strandon, nyugágyon és pihenésnél a víz mellett
- Homokálló
- Ideális utazáshoz
- Ajánlott mosási hőmérséklet 40 °C-ig
- Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Strandtörölköző |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5902311489480 |
| ? Termék színe: | Színes |
| ? Méret: | 150 x 210 cm |
| ? Típus: | Törölközők |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 40 °C |
| Anyaga: | 100% mikroszál |
| Súly: | 0,45 kg |
| Kialakítás: | Sokszínű |
| Minta: | Mintával |
| Gyors száradás: | Gyors száradás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
