Szürke-fehér GEOGOLD párnahuzat 40x40 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% pamut
Méretek
- Szélesség: 40 cm
- Hossza: 40 cm
- Magasság: 1,5 cm
- Súly: 0,125 kg
Kiegészítő paraméterek
- Mosás 30°C-on ajánlott
- Nem fehéríthető, nem szárítható szárítógépben
- Vegyi tisztítás
- Cipzáros záródás
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 3560238363324 |
| ? Termék színe: | Fehér, Szürke, Mentol |
| ? Méret: | 40 x 40 cm |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Szélesség: | 40 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Forma: | Négyzet |
| Készletek: | Külön párnahuzat |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
