PEACE ON EARTH Karácsonyi párnahuzat 45x45 cm, krém
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% poliészter
Szín
- Krém
- Piros
Mérete
- Szélesség: 45 cm
- Hossza: 45 cm
- Súly: 77 g
Kialakítás
- Nem fehéríthető
- Ne szárítsa szárítógépben
- Cipzáros záródás
- Ajánlott mosási hőmérséklet 30 °C
- A csomag csak a párnahuzatot tartalmazza
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Párnahuzatok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5903678567019 |
| ? Termék színe: | Krém, Piros |
| ? Méret: | 45 x 45 cm |
| ? Hosszúság: | 45 cm |
| ? Típus: | Dekoratív huzatok |
| Anyaga: | Poliészter |
| Párna mérete: | 45 x 45 cm |
| Szélesség: | 45 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Elhelyezés: | Beltéri |
| Forma: | Négyzet |
| Minta: | karácsonyi |
| A párnák formája: | Négyzet |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
