Dönthető kerti napozóágy RESTY összecsukható, szürke
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szerkezet: Acél
- Szövés: Oxford 600D
- Párnázat: Poliészter
Szín
- Szerkezet: Bézs
- Párnázat: Szürke
Méretek
- Hosszúság: 153 cm
- Szélesség: 61 cm
- Párnázat mérete: 140 x 52 x 6 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Súly: 6 kg
- Párnázat súlya: 0,9 kg
- Szerkezeti csövek átmérője: 25 mm / 19 mm
Kialakítás
- Kényelmes nyugágy üléshez és fekvéshez
- Teljesen összecsukható a könnyű utazáshoz
- Erős acélszerkezet
- Erős poliészter szövés
- Kényelmes párnázat
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyugágy és napozószivacs |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5907335202923 |
| ? Termék színe: | Szürke, Bézs |
| ? Hosszúság: | 153 cm |
| Anyaga: | Acél, Poliészter |
| Súly: | 6 kg |
| Szélesség: | 61 cm |
| Fémszerkezet anyaga: | Acél |
| Használat helye: | Strandra |
| Huzat anyaga: | Vízálló szövet |
| Karfák: | Karfákkal |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Egy főnek |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Párnázat: | Párnázott |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Tető: | Tető nélkül |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
