Szett 2 db összecsukható strandnyugágy SAND LEMON, színes.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szerkezet: Acél
- Huzat: Vízálló textil
Szín
- Sárga
- Türkiz
Méretek
- Hosszúság: 87 cm
- Szélesség: 50 cm
- Magasság: 58 cm
- Teherbírás: 100 kg
- Súly: 1,7 kg
- Csomag mérete: 63 x 21 x 17 cm
Kialakítás
- A szett 2 db napozóágyat tartalmaz
- A csomag tartalma hordtáska
- Vízálló huzat
- Nagyon könnyű, de tartós szerkezet
- Legjobb társ a nyári napokra
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyugágy és napozószivacs |
|---|---|
| ? Termék színe: | Sárga, Türkiz |
| ? Hosszúság: | 87 cm |
| ? Magasság: | 58 cm |
| Anyaga: | Acél, Poliészter |
| Súly: | 0,1 kg |
| Szélesség: | 50 cm |
| A csomagban lévő db szám: | 2 |
| Fémszerkezet anyaga: | Acél |
| Használat helye: | Strandra |
| Huzat: | Huzattal |
| Huzat anyaga: | Vízálló szövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Lábak: | Lábakkal |
| Nagyság: | Két főnek |
| Összecsukható: | Összecsukható |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Tető: | Tető nélkül |
| Szett: | Igen |
Jak sestavit plážové lehátko SAND
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
