Napernyő SUNSET BEACH 180 cm, narancssárga
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Fonott mikroszál
- Porfestett rúd
Szín
- Narancssárga
- Kék
- Fekete
Méretek
- A napernyő átmérője: 180 cm
- A napernyő magassága: 190 cm
- A rúd átmérője: 1,7 cm
Kialakítás
- Könnyen rögzíthető a földbe vagy homokba
- Összecsukható
- Stabil
- Széleskörű felhasználás – tengerparton, kempingben, telken, erkélyen vagy kertben való használatra
A napernyő színárnyalata hosszú távú használat és napfény hatására változhat.
Kedvezőtlen időjárási körülmények között ne hagyja nyitva a napernyőt. Nagyon erős szél esetén javasoljuk a napernyő összecsukását, hogy elkerülje az esetleges károkat.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Napernyők |
|---|---|
| ? Termék színe: | Narancssárga, Kék |
| ? Átmérő: | 180 cm |
| ? Magasság: | 190 cm |
| Súly: | 3 kg |
| Állvány: | Állvány nélkül |
| Elhelyezés: | Kerti, Az erkélyre |
| Forma: | Kerek |
| Kialakítás típusa: | Központi |
| Napernyő anyaga: | Mikroszál |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
