AKCIÓ Szürke függőfotel KOKON állvány nélkül II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műrattan
- Acélkeret
Szín
- Szürke
A fotel méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Teherbírás: 150 kg
Kialakítás
- A csomag tartalmazza a foteleket és a függesztő rugót
- A kokon szövése kissé eltérhet
- Az állvány és a párnázat nem része a csomagnak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetések
- A fotelt csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden ügyfél saját felelősségére végzi.
- Mielőtt leülne a fotelbe, győződjön meg róla, hogy a függeszték szilárdan van rögzítve.
- A fotel nem alkalmas heves oldalirányú hintázásra.
- Ha a függőfotel felfüggesztésére állványt használ, helyezze azt sík és szilárd felületre, ahol stabil marad (pl. padló, burkolt terasz).
- 6 év alatti gyermekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a fotelt!
Élvezze a nyugalmas pillanatokat saját pihenő sarkában. A függőfotel nem csupán ülőhely, hanem lehetőség arra is, hogy lelassuljon és új energiát merítsen. A finom ringás segít ellazítani a testet és az elmét, legyen szó kinti pihenésről a kertben vagy benti olvasásról kedvenc könyvével. Az ellenálló anyagoknak és elegáns dizájnnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz minden térnek – és az Ön új kedvenc helye.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 70 cm |
| ? Magasság: | 115 cm |
| Súly: | 30 kg |
| Szélesség: | 108 cm |
| Állvány: | Állvány nélkül |
| Forma: | Tojás |
| Fotel anyaga: | Műanyag rattan, Acél |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
