AKCIÓ Krém bársony szék LAVA II. minőség
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Bársony szövet: Krém
- Kovácsoltvas: Bézs - fa dekor
Méretek
- Szélesség: 45 cm
- Ülésszélesség: 44,5 cm
- Mélység: 55 cm
- Ülésmélység: 40 cm
- Magasság: 86 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Teherbírás: 110 kg
- Súly: 4,2 kg
Kialakítás
- Kárpitozott étkezőszék puha párnázással
- Időtálló dizájn finom steppelésekkel
- Erős fém lábak porfestékkel kezelve
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
A stílus, amely egybeolvasztja az egyszerű formákat és a magas fokú funkcionalitást. Tegyen minimalista kiegészítőkre, finom színpalettára és természetes anyagokra. A skandináv étkező kiváló kiegészítői a örökzöld növények, színes alátétek és nagy fém lámpák. A skandináv belső tér nem létezhet nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek fényt biztosítanak még a rövid nappali órákban is. A Lava kárpitozott étkezőszék tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Egyszerű steppelés és bézs lábak párosítsák egy kovácsolt elemekkel rendelkező asztalhoz. Remek megjelenést kölcsönöz többféle színű szék egy asztalnál. Ne féljen a változástól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Mélység: | 55 cm |
| ? Magasság: | 86 cm |
| Súly: | 4,2 kg |
| Szélesség: | 45 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| Ülésmélység: | 40 cm |
| Ülésszélesség: | 44,5 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
