AKCIÓ Kihúzható U alakú kanapé LIVARO 305x140 cm, sötétszürke II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A kanapé megjelenése
- kialakítás: Sarok, U alakú kanapé
- Méret: Kanapé 270 cm felett
- Szín: Világosszürke
- Huzat: Monolith 92
A kanapé anyaga
- Huzat anyaga: Finom és sima Monolith velúr szövet fémes csillogással
- Huzat jellemzők: Vízlepergető bevonat a folyadékok felszívódásának csökkentésére, könnyen tisztítható szövet
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Kopásállóság (Martindale): 100 000 ciklus
- Üléspárna típusa: Hullámrugó és kárpithab
- Hab típusa: T30 (közepesen kemény)
- Konstrukció: Tömör fa, forgácslap
A kanapé méretei (tolerancia +/- 3%)
- Szélesség: 305 cm
- Mélység: 140 cm
- Magasság: 88 cm / 67 cm
- Ülőfelület szélessége: 271 cm
- Ülésmagasság: 39 cm
- Ülőfelület mélysége: 50 cm / 110 cm
- Lábak magassága: 2,5 cm
- Karfák szélessége: 17 cm
- Fekvőfelület: 130 x 270 cm
- Teherbírás: 110 kg / ülőhely
- Tömeg: 107 kg bruttó
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- Elhelyezkedés: A kanapé ülőrésze alatt
- Cipzárral zárható támasztópárnák (4 db) aprított PU habbal töltve
- A kanapé hátsó része is kárpitozott
- Megjegyzés: A kanapé belsejében található forgácslap dekoráció eltérhet a termékfotótól.
Alvó funkció
- Alvó funkció: Igen
- Alvófelület mérete: 130 x 270 cm
- Kihúzás típusa: Kézi lehajtható háttámlával
Szétszerelt állapotban szállítjuk.
A Monolith szövet simasága miatt hasonlítható a bársonyhoz, finom fényével. Egyedi tulajdonságai, mint az erősség, ellenállóság és magas puhaság miatt használják kárpitszövetként. A Monolith textília előnye a bolyhosodás és napfény elleni ellenállás. Természetes fény hatására a színek megjelenése nem változik jelentősen. A bársonyosan puha Monolith 100% poliészterből készült magasabb grammsúlyú anyag, amelyet különleges védőréteg borít. Ez hidrofób réteget alkot, amely megakadályozza a folyadékok azonnali átszivárgását. Folyadékkal való szennyeződést követően azonnal javasoljuk papírtörlővel való felitatást. A tisztításhoz csak speciális kárpitos bútorokkal használható tisztítószereket használjon.
A használt szövetek fontos paramétere a szilárdság és a kopásállóság, az ún. Martindale teszt. Ez laboratóriumi körülmények között azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám túllépése után a szövet elhasználódást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Monolith szövet ciklusszáma közel 100.000. Az otthoni szövetek általában 20.000 ciklus körül vannak.

Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 140 cm |
| ? Magasság: | 88 cm |
| Súly: | 107 kg |
| Szélesség: | 305 cm |
| Forma: | U alakú |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kanapé fekvőfelület: | 130 x 270 cm |
| Karfák: | Karfákkal |
| Kinyitható: | Kinyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Sarok típusa: | Bal sarok, Jobb sarok, Univerzális sarok |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Ülésmagasság: | 39 cm |
| Helyek száma: | Többüléses |
| Lábmagasság: | 2,5 cm |
| Ülésmélység: | 50 cm, 110 cm |
| Ülésszélesség: | 271 cm |
| ? AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
