AKCIÓ Fekete étkezőasztal arany tölgy craft dekorációval MADO 120x80 II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Asztal anyaga
- Bútorlap
- Felső lap PVC furnérral bevonva: Arany tölgy craft
- MDF: Fekete matt
Asztal méretei
- Szélesség: 120 cm
- Mélység: 80 cm
- Magasság: 75 cm
- Lemezvastagság: 18 mm
Kialakítás
- 4 személy részére: 120 cm
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Az olyan értékeket, mint a minőség, precizitás és mértékletesség kialakítani az enteriőrben megéri. Az egyszerűségben rejlik a szépség, ami kétszeresen igaz a skandináv stílusra. A kidolgozott design, amely az északi országokból merít ihletet, a térbe könnyedséget, energiát és légiességet hoz. A finom színpaletta optikailag nagyobbítja és világosítja a teret. Az enteriőrök a funkcionalitásukkal és tisztaságukkal tűnnek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, nyitott fényes, harmonikus teret teremtenek. A Mado 120 x 80 cm-es étkezőasztal méreténél fogva a kisebb helyiségekbe is ideális. A fekete lábak és arany tölgy craft dekoráció az asztallapon minden étkezőt díszítenek. Ne féljen kombinálni feltűnőbb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Fa dekoráció: | Tölgyfa |
| ? Mélység: | 80 cm |
| ? Magasság: | 75 cm |
| Anyaga: | Bútorlap |
| Súly: | 32 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| Asztallap vastagsága: | 18 mm |
| Forma: | Téglalap |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak formája: | Négy láb |
| Nagyság: | Kicsi |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
