AKCIÓ Fekete bársonyszék COMO fekete lábakkal II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A szék anyaga
- Bársony szövet: Fekete
- Fém: Matt fekete
A szék méretei
- Szélesség: 44,5 cm
- Ülőke szélessége: 44 cm
- Mélység: 50,5 cm
- Ülésmélység: 38 cm
- Magasság: 87,5 cm
- Ülésmagasság: 48 cm
- Teherbírás: 110 kg
Stílus, amely egyszerű formákat és magas funkcionalitást ötvöz. Válasszon visszafogott kiegészítőket, finom színpalettát és természetes anyagokat. Nagyszerű kiegészítők egy skandináv étkezőbe az örökzöld növények, színes asztalteríték és nagy fémlámpák. A skandináv belső tér elképzelhetetlen nagy ablakok és világítás nélkül, amelyek biztosítják a fényt a rövid napok idején is. A fekete étkezőszék Como tökéletesen illeszkedik a skandináv országok által inspirált étkezőbe. Az egyszerű tűzések és fekete lábak harmonizálnak a fém elemeket tartalmazó asztallal. Remekül mutatnak különböző színű székek egy asztal körül. Ne féljen a változástól.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| ? Mélység: | 50,5 cm |
| ? Magasság: | 87,5 cm |
| Súly: | 4 kg |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Bársonyszövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülésmagasság: | 48 cm |
| AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
