AKCIÓ Fehér étkezőasztal sonoma tölgy dekorú lappal MADO 120x80 II. osztályú
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Az asztal anyaga
- Bútorlap
- Felső lap PVC-furnérral bevonva: Sonoma tölgy
- MDF: Fehér matt
Az asztal méretei
- Szélesség: 120 cm
- Mélység: 80 cm
- Magasság: 75 cm
- Laptábla vastagság: 18 mm
Az olyan értékek fejlesztése a belső térben, mint a minőség, precizitás és mértékletesség, kifizetődő. Az egyszerűségben rejlik a szépség, különösen a skandináv stílus esetében. A kimunkált dizájn az északi országok inspirációjával könnyedséget, energiát és levegősséget hoz a térbe. A finom színpaletta optikailag növeli és világosítja a teret. A belső terek funkcióval és tisztasággal tűnnek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, nyitott világos és harmónikus teret teremtenek. A Mado étkezőasztal 120 x 80 cm méretének köszönhetően kisebb helyiségekbe is illik. A fehér lábak és a természetes sonoma tölgy dekorú lap minden étkező dísze lesz. Ne féljen kifejezőbb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel kombinálni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Fa dekoráció: | Sonoma tölgy |
| ? Mélység: | 80 cm |
| ? Magasság: | 75 cm |
| Anyaga: | Bútorlap |
| Súly: | 18,3 kg |
| Szélesség: | 120 cm |
| Asztallap vastagsága: | 18 mm |
| Forma: | Téglalap |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak formája: | Négy láb |
| Nagyság: | Kicsi |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
