AKCIÓ Fehér étkezőasztal RAMOD 100x60 cm II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Laminált: Fehér
- Fém: Fehér
Méretek
- Szélesség: 100 cm
- Mélység: 60 cm
- Magasság: 75 cm
- Súly: 15 kg
Kialakítás
- Asztal 4 fő részére
- Stabil fém szerkezet
- Fa dekorációjú lap könnyű karbantartással
- Egyszerű minimalista dizájn
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Tisztaság és frissesség az Ön enteriőrjéhez
Tegyen a kortalan fehérre, amely elegáns, tiszta és légies. Ez a tiszta fehér étkezőasztal frissességet és világosságot hoz az otthonába, ideális modern konyhákba és kisebb terekbe. Remekül kombinálható bármilyen színű székekkel és kiegészítőkkel, és sokoldalúságának köszönhetően sosem megy ki a divatból. Gyakorlatias karbantartás és stabil szerkezet biztosítja, hogy mindennapi élet nélkülözhetetlen részévé váljon.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Mélység: | 60 cm |
| ? Magasság: | 75 cm |
| Szélesség: | 100 cm |
| Forma: | Téglalap |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lábak formája: | Klasszikus |
| Lap anyaga: | Laminált |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
