AKCIÓ Étkezőasztal sonoma tölgy dekor asztallappal UMEKO 120x80 II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Asztal anyaga
- Bútorlap
- Felső lap PVC furnérral borítva: Sonoma tölgy
- MDF
Méretek
- Hosszúság: 120 cm
- Szélesség: 80 cm
- Magasság: 75 cm
- Laptábla vastagság: 18 mm
- Lábak közötti távolság hosszú oldal: 97 cm
- Lábak közötti távolság rövid oldal: 56 cm
Érdemes az enteriőrben olyan értékeket fejleszteni, mint a minőség, precizitás és mérsékletesség. Az egyszerűségben rejlik a szépség, ez különösen igaz a skandináv stílusra. Kidolgozott design az északi országok inspirációjához vezet, amely könnyedséget, energiát és levegősséget hoz a térbe. A finom színpaletta a teret optikailag nagyobbá teszi és kivilágosítja. Az enteriőrök funkcionalitással és tisztasággal tűnnek ki. A skandináv étkezők és konyhák nagy, nyitott terek tele fénnyel és harmóniával. Az Umeko étkezőasztal 120 x 80 cm méreteinek köszönhetően kisebb helyiségekbe is illik. A lábak és a sonoma tölgy természetes dekorációjú asztallap minden étkezőt feldíszít. Ne féljen kombinálni kifejezőbb kiegészítőkkel és kárpitozott székekkel.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Fa dekoráció: | Sonoma tölgy |
| ? Hosszúság: | 120 cm |
| ? Magasság: | 75 cm |
| Anyaga: | Bútorlap |
| Súly: | 23,5 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Asztallap vastagsága: | 18 mm |
| Forma: | Téglalap |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak formája: | Négy láb |
| Nagyság: | Kicsi |
| Ülőhelyek száma: | 4 fő részére |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
