Gyermek pamut ágynemű MINI TRUCKS kék, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb ágyneműanyag kétségkívül a pamut. A vásárlók értékelik nagyszerű jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut légáteresztő, puha és kitűnően elvezeti a nedvességet, így ideális azok számára is, akik éjjel jobban izzadnak. Esetleges hátránya a gyűrődés és az azt követő vasalási szükséglet. Az évtizedek óta bevált pamut egy természetes szál, amelyet gyapotból nyernek, és kíméletes a teljes test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Kék
- Sárga
- Rózsaszín
- Zöld
- Sárga
Jellemzők
- Javasolt mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva mossa
- Az anyaghoz és a színezethez megfelelő mosószert használjon
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerüli az anyag károsodását és a színek fakulását
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Povlečení 140 x 200 cm: 1 db takaróhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyerek ágynemű |
|---|---|
| ? Termék színe: | Kék |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Képek, Gyermek |
| Ágynemű stílusa: | Gyermek |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Cipzár |
| Ár: | Olcsó 8 500 Ft-ig |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
