Fekete függőszék KOKON állvánnyal, párna nélkül
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Műrattan
- Acél váz
Szín
- Fekete
Szék méretei
- Szélesség: 108 cm
- Mélység: 70 cm
- Magasság: 115 cm
- Ülésmagasság: 72 cm
Állvány méretei
- Átmérő: 105 cm
- Magasság: 200 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelhetőség: 130 kg
Kialakítás
- A csomag tartalmaz: széket, függesztő rugót és állványt
- Használható bel- és kültéren egyaránt
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Biztonsági figyelmeztetés
- A széket csak teljes összeszerelés után használja. Az összeszerelést minden vásárló saját felelősségére végzi el.
- Mielőtt a székre ülne, győződjön meg arról, hogy a függesztés szilárdan rögzítve van.
- A szék nem alkalmas heves oldalirányú hintázásra.
- Ha a széket állványra függeszti, azt egyenletes és szilárd felületen helyezze el, ahol stabil lesz, például padlón vagy kikövezett teraszon.
- 6 év alatti gyerekek csak felnőtt felügyelete mellett használhatják a széket.
Élvezze a nyugodt pillanatokat saját pihenőkuckójában. A függőszék nemcsak egy ülőalkalmatosság, hanem egy mód arra, hogy lelassuljon és új energiákat nyerjen. A gyengéd hintázás segít ellazítani a testet és a lelket, akár a kertben pihen, akár bent olvasgat. Az ellenálló anyagoknak és az elegáns dizájnnak köszönhetően stílusos kiegészítője lesz bármely térnek, és az ön új kedvenc pihenőhelye.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5904610812679 |
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Átmérő: | 105 cm |
| ? Magasság: | 200 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Állvány: | Igen |
| Forma: | Tojás |
| Fotel anyaga: | Műanyag rattan, Acél |
| Fotel magassága: | 115 cm |
| Fotel mélysége: | 70 cm |
| Fotel szélessége: | 108 cm |
| Kialakítás: | Hintaágy |
| Minta: | Egyszínű |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja: | Állványon |
| Teherbírás: | 130 kg |
| Ülésmagasság: | 72 cm |
| Stílus: | Modern |
A KOKON függőszék összeszerelése
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
