Fehér függőfotel KOLUMBIA állvánnyal
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut poliészter keverékkel
- Kov
Szín
- Fehér
A szék méretei
- Szélesség: 80 cm
- Ülés átmérője: 60 cm
- Háttámla magassága: 42 cm
- Teljes magasság: 130 cm
- Díszítő rojtok hossza: 20 cm
- Ülés és függesztés közötti magasság: 112 cm
- Függő kötelek hossza: 81/101 cm
Az állvány méretei
- Szélesség: 102 cm
- Mélység: 105 cm
- Magasság: 195 cm
- Rúd átmérője: 4,5 cm
- Maximális terhelés: 130 kg
Kialakítás
- Függőszék boho stílusban
- A függesztő állvány a csomag része
- Kötéllel bevont fém konstrukció
- A széket védeni kell az időjárás viszontagságaitól
A hintázás nem csupán szórakozás – természetes módja annak, hogy nyugalmat és ellazulást biztosítson a mindennapok rohanásában. A boho stílusú függőszék könnyedséget és harmóniát hoz a térbe, legyen az a kert, a terasz vagy a belső tér. Csak ülj le kényelmesen, engedd, hogy finoman ringasson, és élvezd azokat a pillanatokat, amelyek csak neked szólnak. Hozz létre egy saját pihenőkuckót, ahol új energiával töltődhetsz fel és lelassíthatod a nap ritmusát.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőfotelek |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fehér |
| ? Magasság: | 130 cm |
| ? Típus: | Függő |
| Anyaga: | Fém, Szövet |
| Súly: | 19 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Állvány: | Igen |
| Állvány magassága: | 195 cm |
| Állvány szélessége: | 102 cm |
| Fotel anyaga: | Pamut, Fém, Poliészter |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Párnázat: | Nincs párnázat |
| Rögzítés módja: | Rögzítéshez |
| Stílus: | Modern |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
