Kék hintaágy HAMAK 2 személy részére 190x150 cm
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Pamut
- Poliészter
- Nylon zsinórok
- Fa keret
Szín
- Kék
- Zöld
Méretek
- Teljes hossz: 220 cm
- Anyag hossz: 190 cm
- Lábszélesség: 150 cm
- Teherbírás: 200 kg
Kialakítás
- Függőágy tartós pamutszövetből
- A támasztórúd nagyobb stabilitást és kényelmet biztosít
- Tartalmaz egy könnyű hordozó táskát
- Tartalmaz 2 nylon kötél zsinórt
Engedje meg magának a nyugalom és kényelem pillanatait ezzel a kényelmes hintaággyal, amely kedvenc pihenőhelyévé válik. Az erős szerkezetnek és kellemes anyagnak köszönhetően maximális kényelmet élvezhet minden használat során, akár a kertben, a teraszon vagy a természetben utazva. A praktikus kivitel lehetővé teszi a könnyű függesztést és hordozást, így bárhol és bármikor élvezheti a pihenést. Ideális választás mindenkinek, aki szeretne lassítani és zavartalan nyugalmi pillanatokat élvezni.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Függőágyak és hinták |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 5906679834418 |
| ? Termék színe: | Zöld, Kék |
| ? Hosszúság: | 220 cm |
| Súly: | 2 kg |
| Szélesség: | 150 cm |
| Függőágy anyaga: | Pamut, Poliészter, Fa |
| Kialakítás: | Függőágyak |
| Minta: | Mintával |
| Teherbírás: | 200 kg |
| A tétel elfogyott… | |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
