Éjjeliszekrény Ilona fenyőfa
Kapcsolódó termékek
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
27 188 Ft
–40 %
Éjjeliszekrény Ilona tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
16 136 Ft
Kedvezménykupon -5% MINUSZ5
32 289 Ft-tól akár: –23 %
ADA ágy 80x200 cm, fenyőfa
Raktáron
(>10 db)
24 854 Ft-tól
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
5 084 Ft
–55 %
Jersey világosszürke lepedő 90x200 cm
Raktáron
(>10 db)
2 286 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
28 889 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona fehér
Raktáron
(>10 db)
21 067 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Venuci tölgyfa éjjeliszekrény
Raktáron
(6 db)
33 650 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Venuci égerfa éjjeliszekrény
Raktáron
(>10 db)
33 650 Ft
30 232 Ft
–10 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), fehér
Raktáron
(>10 db)
27 188 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Kisasztal polccal TAYLOR SONOMA 45x45cm
Raktáron
(3 db)
21 237 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
Savona fehér/tölgyfa sonoma éjjeliszekrény
Raktáron
(>10 db)
29 909 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
28 889 Ft
–27 %
Éjjeliszekrény Ilona szürke
Raktáron
(2 db)
21 067 Ft
Kedvezménykupon -10% "MINUSZ10"
HAVANA éjjeliszekrény trüffel tölgyfa
Raktáron
(>10 db)
15 116 Ft
30 232 Ft
–10 %
HAVANA éjjeliszekrények (2 db), szarvasgomba tölgy
Raktáron
(>10 db)
27 188 Ft
Termék részletes leírása
Anyag
- Tömör fenyőfa
- Környezetbarát bevonat
Szín
- Fenyő
Pozn.: A fiók belső része természetes fenyőfa színű.
Méretek
- Magasság: 42 cm
- Szélesség: 42 cm
- Mélység: 28 cm
- Lapvastagság: 2 cm
A csomag tartalma
- 1× bal és 1× jobb oldal a szekrényhez, szilárdan rögzített fogantyúkkal a fiókhoz
- 1× előre összeállított fiók
- 1× szekrény felső polca
- 1× szekrény alsó polca
- Szerelőanyag
- Összeszerelési útmutató
- 2 év garancia
Inspirálódjon tovább
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Éjjeli szekrények |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8596605016161 |
| ? Fa dekoráció: | Fenyőfa |
| ? Mélység: | 28 cm |
| ? Magasság: | 42 cm |
| Anyaga: | Fa |
| Súly: | 5,75 kg |
| Szélesség: | 42 cm |
| Lakkozott: | Igen |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
