Pamut ágynemű SAGE LINE zöld, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb és legmegbízhatóbb anyag az ágyneműhöz garantáltan a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és elérhető árát. A pamut légáteresztő, puha és kiválóan elvezeti a nedvességet, így ideális azok számára is, akik éjszaka erősebben izzadnak. Lehetséges hátránya a gyűrődés és a vasalás szükségessége. A hosszú évek alatt bevált pamut természetes rost, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes az egész bőrfelülethez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Zöld
- Fekete
Jellemzők
- Modern minta csíkokkal
- Ajánlott mosás: hetente, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje alapján)
- Az ágynemű vasalása szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Első használat előtt az ágyneműt alaposan mossa ki
- Az ágyneműt külön, mindig kifordítva és zárt állapotban mossa
- Használjon a megfelelő anyaghoz és színárnyalathoz illő mosószert
- Mosás után válasszon kímélő centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, így elkerülhető az anyag károsodása és a színek kifakulása
A csomag tartalma a választott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db paplanhuzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Zöld |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
