Pamut ágynemű BROWN LINE barna, 100% pamut
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Pamut ágynemű
A legelterjedtebb és legnépszerűbb ágynemű anyaga kétségtelenül a pamut. A vásárlók értékelik kiváló jellemzőit és megfizethetőségét. A pamut lélegző, puha, és kiválóan elvezeti a nedvességet. Ezért ideális azoknak is, akik éjszaka hajlamosak izzadni. Esetleges hátránya lehet a gyűrődés, és a szükséges vasalás. Az évek során bevált pamut egy természetes rost, amelyet a gyapotnövényből nyernek, és kíméletes az egész test bőréhez.
Anyag
- 100% pamut
Szín
- Barna
- Fekete
- Fehér
Jellemzők
- Modern csíkos minta
- Ajánlott mosás: minden héten, legfeljebb 14 naponta egyszer
- Ajánlott mosási hőmérséklet: 30 °C - 40 °C (a gyártó címkéje szerint)
- Az ágyneműt vasalni szükséges
Gyakorlati tanácsok
- Használat előtt alaposan mossa ki az ágyneműt
- Az ágyneműt mossa külön, mindig kifordítva és begombolva
- Használjon a anyaghoz és színhez megfelelő mosószert
- Mosás után válassza a kíméletes centrifugálást
- Az ágyneműt kifordítva vasalja, hogy megakadályozza az anyag sérülését és a színek fakulását
A csomag tartalma a kiválasztott változat szerint
- Ágynemű 140 x 200 cm: 1 db takaró huzat 140 x 200 cm | 1 db párnahuzat 70 x 90 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Pamut ágyneműhuzat |
|---|---|
| ? Termék színe: | Barna |
| Ágynemű mérete: | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Ágynemű mintája: | Csíkok |
| Ágynemű stílusa: | Skandináv, Modern, Minimalista |
| Ajánlott mosási hőmérséklet: | 30 - 40 °C |
| Anyaga: | 100% pamut |
| Párna mérete: | 70 x 90 cm |
| Súly: | 0,7 kg |
| Szélesség: | Egyszemélyes ágyra |
| Paplanhuzat mérete: | 140 x 200 cm |
| Rögzítés: | Gombos |
| Évszak: | Egész éves |
| Kell-e vasalni: | Igen |
| Készletek: | Paplan és párna |
| Kétoldalas: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
