AKCIÓ Szürke étkezőszék LIBRA fekete lábakkal II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: Szürke melanž
- Fém: Fekete
Méretek
- Mélység: 54,5 cm
- Szélesség: 44,5 cm
- Magasság: 87 cm
- Ülésmagasság: 48,5 cm
- Ülőke szélessége: 44 cm
- Ülésmélység: 40 cm
- Súly: 4,2 kg
- Teherbírás: 110 kg
Stílusos étkező modern szellemben
A semleges színek kiváló alapot nyújtanak minden enteriőr számára. Finom árnyalatok egy kifejező elemmel való kombinálásával könnyedén létrehozhat egy könnyed és harmonikus teret. Merítsen ihletet a skandináv enteriőrökből, amelyek a fényt, a természetes anyagokat és a funkcionalitást kötik össze. Az AKCIÓ Szürke étkezőszék LIBRA szürke melanž szövetben étkezője dizájnos darabjává válik. Ajánljuk, hogy kombinálja világos fa asztallal és visszafogott kiegészítőkkel, mint például friss fűszernövényekkel teli függő virágtartók. Így egy praktikus és otthonos helyet hozhat létre a mindennapi nyugtató pillanatokhoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Szürke |
| ? Mélység: | 54,5 cm |
| ? Magasság: | 87 cm |
| Szélesség: | 44,5 cm |
| Forgatható: | Nem |
| Háttámla alakja: | Magastámla |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Karfák: | Karfák nélkül |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Klasszikus |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Egyszínű |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Ülés anyaga: | Kárpitozott |
| Ülésmagasság: | 48,5 cm |
| ? AR nézet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
