AKCIÓ Krém puff SMART COSARO tárolóhellyel 65x65 cm II. osztály POSO 105
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
A puff anyaga
- Váz: Bútortábla, fa
- Huzat: POSO 105
- Huzat színe: Krém
- Huzat összetétele: 100% Poliészter
- Huzat anyaga: Kordbársony (Velúr)
- Kopásállóság (Martindale): 35 000
- Ülőfelület típusa: Hab töltet
- Lábak: Műanyag
A puff méretei
- Szélesség: 65 cm
- Mélység: 65 cm
- Magasság: 38 cm
- Ülőmagasság: 38 cm
- A tárolóhely térfogata: kb. 80 l
- Lábak: 2 cm
Felszereltség
- Tárolóhely: Igen
- A nyitás fém zsanérokkal és biztonsági szalaggal biztosított
- A puff fogantyúval van felszerelve a kényelmes nyitáshoz
Poso
A plüss puha Poso anyag megjelenésével a kordbársonyra emlékeztet. Egyedi 3D hatása kellemes érzést nyújt, emellett nagyon erős és tartós. Finom szálait könnyen lehet tisztítani speciális kárpittisztító készítményekkel. Egyedi tulajdonságai miatt kárpitszövetként használják kanapékhoz, fotelekhez és székekhez. 100% poliészterből készül nagy súlyú.
A használt szövetek fontos paramétere azok szilárdsága és kopásállósága, az úgynevezett Martindale-teszt. Laboratóriumi körülmények között ez azt jelenti, hogy egy bizonyos ciklusszám után a szövet elhasználódást mutat. Minél magasabb a szám, annál jobb. A Poso anyag 35 000 ciklussal büszkélkedhet. A hétköznapi háztartási szövetek körülbelül 20 000 ciklussal rendelkeznek.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Krém |
| ? Mélység: | 65 cm |
| ? Magasság: | 38 cm |
| Anyaga: | Kárpitozott |
| Súly: | 11 kg |
| Szélesség: | 65 cm |
| Forma: | Szögletes |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Kialakítás: | Lábakkal |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
