AKCIÓ Kárpitozott boxspring ágy MERALIS 180x200 cm bézs II. osztály COSMIC 10
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Velúr szövet: Cosmic 10 - bézs
- Gramázs: 390 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 180 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejtámla magassága: 98 cm
- Ágy fejvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábmagasság: 2 cm
- Matrac mérete: 90 x 200 cm
- Terhelhetőség: 120 kg/személy
- Ágy súlya: 141 kg
Kialakítás
- Tartalmaz tárolóhelyet
- A bonell rugós matrac az ágy része
- A matrac felső része poliretán hab T30 jelzéssel
- Matrac keménység: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem része az ágynak
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek a háztartások és a luxus hotelek körében, köszönhetően kivételes kialakításuknak és első osztályú kényelmüknek. Ez a típusú ágy alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból áll, amelyhez külön is beszerezhető felső topper. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, így meghosszabbítva a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakos vagy bonell rugókat használ a szilárd, mégis kényelmes testtartás érdekében. A még nagyobb kényelem és alvási higiénia érdekében topper is vásárolható, amely puha felületet biztosít. Ezzel a kombinációval a boxspring ágyak kivételes kényelemmel, magas ellenállással és elegáns megjelenéssel rendelkeznek, amely minden hálószobát feldob. Ha olyan ágyat keres, amely ötvözi a csúcsminőségű dizájnt, a maximális kényelmet és a hosszú távú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Méret: | 180 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Súly: | 141 kg |
| Szélesség: | 180 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
