Akció Kárpitozott boxspring ágy GLORIEN VELVET 160x200 cm rózsaszín II. osztály KRONOS 27
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- 100% Poliészter
- Bársonyos szövet: Kronos 27 - rózsaszín
- Gramsúly: 270 g/m2
- Forgácslap
Méretek
- Szélesség: 160 cm
- Hosszúság: 207 cm
- Fejvég magassága: 98 cm
- Fejvég vastagsága: 7 cm
- Ágy magassága: 45 cm
- Ágy magassága topperrel: 49 cm
- Lábak magassága: 2 cm
- Matrac mérete: 80 x 200 cm
- Teherbírás: 120 kg/fő
- Ágy súlya: 130 kg
Kialakítás
- Tárolóhellyel együtt
- A bonell rugós matrac az ágy része
- A matrac felső része poliretin hab T30 jelzéssel
- Matrac keménysége: H3 (közepesen kemény)
- A topper nem tartozék
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Boxspring ágyak
A boxspring ágyak egyre népszerűbbek mind otthonokban, mind pedig luxus szállodákban a kivételes kialakításuk és elsőosztályú kényelmük miatt. Az ilyen típusú ágyak alsó rugós alapból (boxspring) és fő matracból állnak, amelyekhez külön is beszerezhető topper. Az alap rugós rendszert tartalmaz, amely optimálisan osztja el a súlyt, meghosszabbítva ezáltal a matrac élettartamát. A fő matrac általában tasakrugókat vagy bonellrugókat használ a kemény, de kényelmes testtámasz érdekében. A még magasabb kényelem és alvási higiénia érdekében külön megvásárolható topper biztosítja a puha felületet. Ennek a kombinációnak köszönhetően a boxspring ágyakat kivételes kényelem, magas tartósság és elegáns megjelenés jellemzi, amely minden hálószobát feldob. Ha egy ágyat keres, amely ötvözi a csúcskategóriás designt, a maximális kényelmet és a hosszútávú tartósságot, a boxspring a megfelelő választás.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Rózsaszín |
| ? Méret: | 160 x 200 cm |
| ? Hosszúság: | 207 cm |
| ? Magasság: | 98 cm |
| ? Típus: | Franciaágy |
| ? Matrac keménysége: | Közepes H3 |
| Anyaga: | Faforgács |
| Szélesség: | 160 cm |
| Forma: | Boxspring |
| Huzat anyaga: | Poliészter, Velúrszövet |
| Kinyitható: | Nem nyitható |
| Lábak: | Lábakkal |
| Minta: | Egyszínű |
| Tárolóhely: | Tárolóhellyel |
| Fejrész: | Fejrésszel |
| Lábmagasság: | 2 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
