AKCIÓ Íróasztal Polccal SHAPE 80x40 cm, fekete II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Furnérozott lap
- Lábak: Fém
Szín
- Fekete
Méretek
- Hosszúság: 40 cm
- Szélesség: 80 cm
- Magasság: 72 cm
- Súly: 17 kg
- Csomag mérete: 88 x 45 x 12 cm, súly 17 kg
Kialakítás
- Lekerekített sarkok
- Kiegészítő polc az asztallap alatt
- Matt felület
- Könnyen karbantartható
- Karcolásálló
- Stabil szerkezet
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
- A szett csomagja a következőket tartalmazza: csavarok és csavarhúzó az összeszereléshez
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Fekete |
| ? Felület: | Matt |
| ? Hosszúság: | 40 cm |
| ? Magasság: | 72 cm |
| Súly: | 17 kg |
| Szélesség: | 80 cm |
| Forma: | Egyenes |
| Kialakítás: | Íróasztalok |
| Lábak: | Lábakkal |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Lap anyaga: | MDF |
| Tárolóhely: | Nyitott tárolóhely, Polccal |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
