AKCIÓ Étkezőszék SERVIO BREGO világos bézs II. osztály
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Anyag
- Szövet: Brego 31 - világos bézs
- Fém: Fekete (matt)
Méretek
- Szélesség: 55 cm
- Ülésmélység: 45 cm
- Magasság: 88 cm
- Ülésmagasság: 50 cm
- Teherbírás: 120 kg
- Súly: 7 kg
Kialakítás
- Auto-return funkció: az ülés 180 fokban elfordítható, az eredeti pozícióba visszatérve
- Zsebrugók az ülésben
- Szétszerelt állapotban szállítjuk
Öltöztesse fel interiőrjét új köntösbe. A sötét színek és a sok bútor optikailag kisebbítik a helyiséget. Merítsen inspirációt a skandináv stílusból, amelynek szimbólumai a világosság, egyszerűség és természet. Ez a stílus, amely a skandináv természetből ered, sokakat meglep magas funkcionalitásával, fenntarthatóságával és harmonikus atmoszférájával. Az étkezőszék Servio Brego bézs színben tökéletes darabja lesz a skandináv étkezőnek. A kárpitozás és a szék formája magas kényelmet biztosít. A Servio Brego széket hangolja össze a fém elemekkel az étkezőben, valamint lágy pasztell árnyalatokkal díszítse. Élvezze a közös étkezéseket családjával és barátaival.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Második esély a sérült bútornak |
|---|---|
| ? Termék színe: | Bézs |
| ? Magasság: | 88 cm |
| Súly: | 7 kg |
| Szélesség: | 55 cm |
| Forgatható: | Igen |
| Háttámla kialakítása: | Teljes háttámla |
| Huzat: | Kárpitozott |
| Huzat anyaga: | Szövet |
| Karfák: | Karfákkal |
| Készletek: | Darabos |
| Kialakítás: | Fotel szék |
| Láb típusa: | Négy láb |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Minta: | Mintával, Egyszínű |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Ülésmagasság: | 50 cm |
| Ülésmélység: | 45 cm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
